گاهی ممکن است محصول خریداری شده دقیقا مشابه عکس و توضیحات درج شده در سایت نباشند. خریداران محترم میتوانند تا 7 روز کالای مغایر با عکس یا توضیحات را عودت دهند.

شرایط عمومی بازگشت کالا

مشتری موظف است در هنگام دریافت کالا از پیک کالاپین یا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خود داری نماید، همچنین مشتری موظف است در حضور مامور پست یا پیک کالاپین محتویات سفارش خود را با فاکتور تطابق داده و در صورت تفاوت تعداد کالای ارسال شده با فاکتور از دریافت آن خود داری نمایند.

هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان بازگشت کالا می شود. لذا قبل از باز کردن  و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد که منجر به لغو سفارش می شود توجه فرمایید.

امکان بازگشت کالا برای کالا های آرایشی و بهداشتی که پلمپ نیستند به دلیل رعایت موارد بهداشتی امکان پذیر نمی باشد.

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط مشتری را مورد بررسی قرار می دهد در صورت صحت کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

عودت کالا منوط به چند مورد است:

توجه داشته باشید هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی و هماهنگی با پشتیبانی کالاپین و بررسی ایشان بر عهده مشتری می باشد

  1. بسته بندی محصول دستکاری نشده و از محصول استفاده نشده باشد.

2. کارشناسان پشتیبانی دلایل عودت کالا را بررسی و منطقی بدانند.

3. محصولات بهداشتی و غذایی امکان بازگشت ندارند.

قوانین عودت کالا

ضمانت بازگشت کالا در صورت اشتباه در ارسال و یا نزدیک بودن تاریخ انقضا(کمتر از ۲ ماه) در نظر گرفته شده است.

درچه حالتی می توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم؟

وجود ایراد در کالای دریافت شده

در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای دریافت شده، مشتریان عزیز حداکثر 24 ساعت (یک روز کاری پس از دریافت کالا) باید مورد را به تیم پشتیبانی کالاپین اطلاع دهند. تیم پشتیبانی کالاپین پس از بررسی مورد اعلام شده از سمت مشتریان راهنمایی های لازم را جهت عودت یا تعویض کالا انجام می دهند.

مغایرت کالای دریافت شده با سفارش

درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت مشتری 48 ساعت (دو روزکاری) پس از دریافت کالا مهلت دارد تا مورد را به اطلاع تیم پشتیبانی برساند. پس از اعلام بررسی های اولیه توسط پشتیبانی کالاپین انجام می گردد و راهنمایی های لازم جهت بازگشت و عودت کالا توسط ایشان صورت می گیرد.

در هنگام خرید مشخصات و عکس محصول را با دقت بررسی کنید، در صورت اشتباه در سفارش محصول، فروشگاه کالاپین بعد از ارسال هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

هزینه بازگشت کالا

در صورتی که کالا دچار ایراد بود یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشت هزینه عودت کالا بر عهده کالاپین می باشد، بنابراین پس از بازگشت کالا به کالاپین باید تصویر برگه پستی یا فاکتور پیک را از طریق تلگرام برای پشتیبانی کالاپین ارسال نمایید؛ در صورت عدم داشتن فاکتور پستی یا پیک امکان عودت هزینه ارسال وجود نخواهد داشت.

انصراف از خرید

انصراف از خرید فقط تا یک روز پس از خرید و ثبت سفارش در سایت توسط مشتری امکان پذیر می باشد(قبل از ارسال کالا). پس از آن به هیچ وجه امکان انصراف از سفارش و عودت کالا وجود نخواهد داشت. در صورت انصراف از خرید، مشتری باید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و انصراف خود را اعلام نماید.

شرایط عودت وجه

3 تا 5 روز کاری پس از دریافت کالا توسط انبار و بررسی موارد اعلام شده از سمت مشتری، عودت وجه به حساب مشتری صورت می گیرد.

در صورتی که موجودی کالای مورد سفارش مشتری در انبار کالاپین ناموجود شده باشد، یا به تعداد خریداری شده توسط مشتری موجود نباشد، مبلغ خرید مشتری بدون کسر، در اولین فرصت به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

توجه داشته باشید برای انجام عودت وجه حتما باید شماره کارت خود را در قسمت پروفایل وارد نمایید و شماره کارت باید با نام سفارش دهنده کالا مطابقت داشته باشد.

عودت وجه در صورت کمبود یا عدم موجودی محصول

محصولات موجود در سایت معمولا از انبار کالاپین تامین شده و یا از همکاران یا شرکت پخش تهیه می شوند. موجودی کالا در انبار کالاپین مرتبا در حال به روزرسانی است ولی گاهی مواقع به علت فروش عمده، فروش همزمان به دو یا چند مشتری، خرابی ظاهری محصولات و… ممکن است موجودی کمتر از مقدار ثبت شده در سایت باشد.

در صورتی که موجودی کالای مورد سفارش مشتری در انبار کالاپین ناموجود شده باشد، یا به تعداد خریداری شده توسط مشتری موجود نباشد، پشتیباتی با اطلاع این موضوع به مشتری، پیشنهادات محصولات جایگزین را به مشتری اعلام می‌‌کند که در صورت تمایل مشتری جایگزینی با قیمت توافقی انجام می‌شود. در صورت عدم تمایل مشتری برای جایگزینی، مبلغ خرید مشتری بدون کسر، در اولین فرصت به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

سعی ما در مجموعه کالاپین این است که رضایت صددرصدی همه مشتریان را بدست آوریم، در مواقعی که محصول موجود نباشد و وجه عودت داده می شود، یک کد تخفیف برای مشتری درنظر خواهیم گرفت که تا حدودی این کنسلی جبران شود.

freefire pc

kinemaster download kinemaster kinemaster for pc

office 2013 64bit full crack office 2013 64bit full crack