درباره کالاپین

هدف ما از راه اندازی فروشگاه آنلاین کالاپین دسترسی شما به اجناس، اقلام و کالاها در کسب و کارهای مختلف است. فروش گروهی مدرن یک مدل کاری نوین در زمینه تجارت الکترونیک است، که در اصل با حذف کردن واسطه ها شما را مستقیم به بهترین واردکنندگان کالاها و ارائه دهندگان خدمات متصل میکنه و محصولات را با تخفیف‌های باور نکردنی در اختیار شما قرار می‌دهد. از انواع کالاهای مصرفی و الکترونیکی و تزیینی تا خدمات ورزش و سرگرمی، گردش و تفریح، آموزش و یادگیری، سلامت و زیبایی و … تقریباً کالاپین هیچ محدودیتی در ارائه پیشنهادات خود ندارد.

تیم کارشناسی ما با کادری مجرب با تجربه‌ی چندین ساله در حوزه‌های مختلف از جمله ارتباط با تامین کنندگان اصلی بازار، آنالیز دقیق از نوسانات قیمت و موجودی اجناس، تحلیل داده‌ها از طریق تامین کنندگان ما و …. سعی بر آن داره تا با توجه به نیازهای شما به کالاهای مذبور به عنوان تنها واسط و مذاکره کننده، اقلام مصرفی شمارو آماده و در اختیار قرار بدهد.

از نکات مهم برای رسیدن به قیمت کالا با نازل‌ترین قیمت این است که هرچه تعداد بیشتری از یک محصول در زمان مشخص شده (تایمر محصول) فروخته شود، قیمت کمتر شده و به نفع همه مشتریان خواهد بود. (مابه التفاوت قیمت خرید شما با قیمت نهایی به کیف پول خریداران برگردانده می‌شود.) برای کاهش قیمت می‌توانید تعداد بیشتری محصول سفارش دهید یا کالای مورد نظر را به دوستان خود معرفی کنید.